سالن اجرا : سالن همایش های سیتی سنتر

لیست بر نا مه ها
سانس: سه شنبه 21 آبان 1398 ساعت: 16:00

سمینار آموزشی الفبای کودکی با رویکردی بر آشنایی دو نسل 

تفاوت و فاصله نسلی در همه دوره ها وجود داشته است و خاص دوره حاضر نیست چرا که از ابتدا هرنسلی با ویژگی های خاص زمانی خویش شکل گرفته و از آنجایی که زمان درگذر است ومتوقف نمی شود ، فاصله نسلی نیزهم چنان ادامه پیدا می کند ولی هر دوره به شیوه ها و اندازه خاص خودش. و شاید بتوان آن را شامل بگو مگو های ساده و بی شباهت بودن فرزندان به والدین خواند.البته هر دو ظاهرا برای رفتارشان برهان و منطقی قابل دفاع دارند. و خواسته قلبی تمامی والدین و فرزندان آن است که بتوانند ارتباطی موثر و سازنده و صمیمی با یکدیگر داشته باشند.
در مواجه با این شرایط و افزایش شکاف بین والدین و فرزندان، درک علل اختلافات و چاره جویی عاقلانه به والدین می تواند به حسن تفاهم در مشکلات کمک کند.
بدین منظور موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم، پس از برگزاری موفق دو رویداد بزرگ در حوزه کودک با عنوان الفبای کودکی، این بار با همکاری سیتی سنتراقدام به اجرایی متفاوت کرده است. دراین راستا در تاریخ ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۸ پذیرای والدین , مدیران و مربیان که علاقمند به رشد و تربیت نسل آینده هستند خواهیم بود.

سخنران

دکتر احمد عابدی
رزومه استاد

محتوای سخنرانی
شناخت تفاوت های ارتباطی ، مهارتی والدین و فرزندان
شناخت محدودیت های ارتباطی والد و فرزند
تغییر نگرش والدین نسبت به فرزندان
ایجاد زبان مشترک بین والد و فرزند
ایجاد فضای امن در رابطه والد و فرزند

خرید بلیت برای خودم
خرید بلیت برای شخص دیگری

اگر بلیت را برای فرد دیگری تهیه مینمایید، مشخصات ایشان را وارد کنید.

* نام
* نام خانوادگی
* تلفن همراه
* کد ملی
ایمیل
* تصویر امنیتی

در صورت ناخوانا بودن روی تصویر کلیک کنید.

کد تخفیف
بانک
logo-samandehiتمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و متعلق به موسسه فرهنگی و هنری نت هشتم می باشد همچنین فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.