سالن اجرا : مرکز همایش های برج میلاد(تهران)

لیست برنامه ها
سانس: جمعه 20 خرداد 1401 ساعت: 09:00


گردهمایی بزرگ فعالان صنعت بیمه (سُکان)
سلسله گردهمایی سُکان در 1396 با هدف افزایش ضریب نفوذ بیمه عمر و آشنایی هرچه بیشتر فعالان صنعت بیمه با داشتن روز بر این حوزه از اساتید و فعالان صنعت بیمه تشکیل و با رویکرد افزایش ضریب امید به زندگی در جامعه شروع به فعالیت نمود. مزایای شرکت (همراهی) در این سمینار برای جامعه مخاطبان آن آموزش اصول و روش های تیم سازی در صنعت بیمه، راهکارهای فروش و مذاکره موثر، رهبری و هدایت تیم های مشاوره بیمه می باشد.
اساتید استاد مجید ناظمی


استاد پژمان قلی پور


استاد سادات علایی


دکتر علیرضا رجب
استاد احسان سلحشوری همایش صنعت بیمه سکان


استاد احسان سلحشوریدرباره گردهمایی بزرگ فعالان صنعت بیمه (سُکان)
با توجه به پیشرفت روابط اساسی در کسب و کارها و برای ارتقا سطح صنعت بیمه و کسب درآمد مادی و معنوی پشت نیازمند به بهره گیری هم افزایی و استفاده از توان اعضا و تیم یکبار بستر کار آفرینی از مهمترین دستاوردهای تیم سازی می باشد. کدامیک است با کسب آموزش و استفاده از تجربه در مسیر توسعه قدم بردارید

معرفی برگزار کننده رویداد سُکان
موسسه فنی و حرفه ای پندار(با نام تجاری علمساز) با سابقه بیش از ۱۲ سال در برگزاری دوره های کاربردی و همایش‌های ملی در کشور می‌باشد.
برگزاری رویداد به روش کاملا استاندارد و کارگاهی از اهداف این مجموعه در راستای ارایه اموزش‌های کاربردی به مخاطبین‌درصنعت بیمه می‌باشد
تصاویر


 
 

خرید بلیت برای خودم
خرید بلیت برای شخص دیگری

اگر بلیت را برای فرد دیگری تهیه مینمایید، مشخصات ایشان را وارد کنید.

* نام
* نام خانوادگی
* تلفن همراه
* کد ملی
ایمیل
* تصویر امنیتی

در صورت ناخوانا بودن روی تصویر کلیک کنید.

کد تخفیف
بانکتمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و متعلق به موسسه فرهنگی و هنری نت هشتم می باشد همچنین فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.