سالن اجرا : سالن اصلی پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر

لیست برنامه ها
سانس: جمعه 7 مرداد 1401 ساعت: 09:00

آموزش و توسعه منابع انسانی و همچنین ارتقای شایستگی‌های مدیران در حوزه‌های مختلف یکی از الزامات ضروری دنیای پر رقابت کسب و کار می‌باشد و در این راستا تجهیز و مهیا شدن به مهارت‌ها و توانمندی‌های مختلف باید در دستور کار سازمان‌ها قرار گیرد. در واقع استعدادهای بالقوه توسط برنامه‌های پرورش و توانمندسازی، بالفعل خواهد شد و زمینه برای استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و توانایی‌های فردی و گروهی در راستای اهداف سازمانی فراهم می‌شود. برنامه های پرورش و توانمندسازی مدیران توفیقات بیشتری را نصیب سازمان ها می کند. چرا که یک رهبر توانمند و قدرتمند باعث افزایش کارایی و انگیزه کارکنان خواهد شد و نهایتاً همه این موارد منجر به افزایش عملکرد و بهره وری سازمان می شود.
اساتید


دکتر عبدالرضا حافظی


دکتر روح الله رحمانی


دکتر مهرداد انوری


دکتر حمید رضازاده گلی


استاد پژمان قلی پور​


با اجرای سپهر شکریان
درباره سمینار مدیران الماسی
گردهمایی مدیران الماسی از سال 95 و با هدف افزایش ارتباطات و شبکه‌سازی فعالان عرصه تجارت کشور و نیز ارتقای توانمندی ها و شایستگی های مدیریتی در حوزه‌های مختلف آغاز شد. در طی این سالها با رویکردهای مختلف و ضروری ویژه کسب ویژه کسب و کارها و با حضور بیش از 9000 نفر از مدیران ارشد و صاحبان مشاغل گسترش یافت. امسال و در دهمین دوره این رویداد محوریت توانمندسازی مدیران برای اداره کسب و کارها در قرن جدید با حضور اساتید مطرح و مجرب کشور برگزار خواهد شد.
تصاویر

خرید بلیت برای خودم
خرید بلیت برای شخص دیگری

اگر بلیت را برای فرد دیگری تهیه مینمایید، مشخصات ایشان را وارد کنید.

* نام
* نام خانوادگی
* تلفن همراه
* کد ملی
ایمیل
* تصویر امنیتی

در صورت ناخوانا بودن روی تصویر کلیک کنید.

کد تخفیف
بانکتمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و متعلق به موسسه فرهنگی و هنری نت هشتم می باشد همچنین فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.