نمایش "آتروپین" تا ۷ مرداد بروی صحنه


به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان اصفهان، امید نیاز کارگردان نمایش «آتروپین» در خصوص این نمایش و روایت آن گفت: نمایش «آتروپین» که از روز یکشنبه ۹تیرماه در تماشاخانه ماه به روی صحنه می رود داستان امیر مرد چهل و چند ساله ای را روایت که زندگی گذشته خود را برای تماشاگران تعریف می کند تا به ۸ سالگی می رسد و معتقد است که تمامی مشکلاتش از آنجا شروع شده اند.

نمایش آتروپین - گیشه هشت


وی افزود: این نمایش یک نمایش روانشناسانه است و بیان می کند که نقش اصلی، به دلایل روحی اعتماد به نفس خود را از دست داده است، آتروپین با این رویکرد که مشکلات ما ریشه در دوران کودکی دارند و باید آن را ریشه یابی کرد نوشته شده است.

کارگردان این نمایش با اشاره به نام نمایش تصریح کرد: آتروپین دارویی است که برای شب ادراری به بچه ها می دهند و برای افسردگی به بزرگسالان و امیر این دارو را برای هر دوی این مشکلات مصرف کرده است.


نمایش آتروپین - گیشه هشتنیاز خاطرنشان کرد: در این نمایش بسته به ورود به صحنه امیر اصفهانی، ایلیا نیاز، مونس پورفاتحیان، احمدرضا صادقی، رضا کریمی، محمدنظری، رامین کلانتری، علیرضا هوشیار به ایفای نقش پرداخته اند.

وی ادامه داد: قصه این نمایش قصه ی تلخی است اما با تمهیداتی که در کارگردانی، کاراکترپردازی و صحنه و بیان روایت صورت گرفته با افزودن تکه های کمدی و طنز، قصه تلطیف شده است و نمایش در واقع یک نمایش تراژدی و کمدی است.


نمایش آتروپین - گیشه هشتگفتنی است، نمایش «آتروپین» به نویسندگی و کارگردانی امید نیاز از روز یکشنبه ۹ تیرماه لغایت روز دوشنبه ۷ مرداد ساعت ۱۹ در تماشاخانه ماه حوزه هنری استان اصفهان واقع در خیابان استانداری، گذرسعدی به روی صحنه می رود.

خرید بلیت نمایش آتروپین

دیدگاه ها

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و متعلق به موسسه فرهنگی و هنری نت هشتم می باشد همچنین فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.