نمایش "آتروپین" تا ۷ مرداد بروی صحنه


به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان اصفهان، امید نیاز کارگردان نمایش «آتروپین» در خصوص این نمایش و روایت آن گفت: نمایش «آتروپین» که از روز یکشنبه ۹تیرماه در تماشاخانه ماه به روی صحنه می رود داستان امیر مرد چهل و چند ساله ای را روایت که زندگی گذشته خود را برای تماشاگران تعریف می کند تا به ۸ سالگی می رسد و معتقد است که تمامی مشکلاتش از آنجا شروع شده اند.

نمایش آتروپین - گیشه هشت


وی افزود: این نمایش یک نمایش روانشناسانه است و بیان می کند که نقش اصلی، به دلایل روحی اعتماد به نفس خود را از دست داده است، آتروپین با این رویکرد که مشکلات ما ریشه در دوران کودکی دارند و باید آن را ریشه یابی کرد نوشته شده است.

کارگردان این نمایش با اشاره به نام نمایش تصریح کرد: آتروپین دارویی است که برای شب ادراری به بچه ها می دهند و برای افسردگی به بزرگسالان و امیر این دارو را برای هر دوی این مشکلات مصرف کرده است.


نمایش آتروپین - گیشه هشتنیاز خاطرنشان کرد: در این نمایش بسته به ورود به صحنه امیر اصفهانی، ایلیا نیاز، مونس پورفاتحیان، احمدرضا صادقی، رضا کریمی، محمدنظری، رامین کلانتری، علیرضا هوشیار به ایفای نقش پرداخته اند.

وی ادامه داد: قصه این نمایش قصه ی تلخی است اما با تمهیداتی که در کارگردانی، کاراکترپردازی و صحنه و بیان روایت صورت گرفته با افزودن تکه های کمدی و طنز، قصه تلطیف شده است و نمایش در واقع یک نمایش تراژدی و کمدی است.


نمایش آتروپین - گیشه هشتگفتنی است، نمایش «آتروپین» به نویسندگی و کارگردانی امید نیاز از روز یکشنبه ۹ تیرماه لغایت روز دوشنبه ۷ مرداد ساعت ۱۹ در تماشاخانه ماه حوزه هنری استان اصفهان واقع در خیابان استانداری، گذرسعدی به روی صحنه می رود.

خرید بلیت نمایش آتروپین

دیدگاه ها


logo-samandehiتمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و متعلق به موسسه فرهنگی و هنری نت هشتم می باشد همچنین فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.