ششمین گردهمایی مدیران الماسی برگزار می شود


ششمین گردهمایی مدیران الماسی تحت عنوان ایده های سود آور و راهکارهای توسعه کسب و کار آنلاین و تجارت الکترونیک در تاریخ 17 مرداد ماه در سالن همایش های بین المللی سیتی سنتر اصفهان برگزار می گردد.


موسسه فن آوران حکیم طی سال‌ها برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های متعدد در اصفهان و ارتباط با جمع زیادی از مدیران ارشد استان، فقدان یک رویداد بزرگ که بتواند ضمن افزایش دانش مدیران و ارتقای توانمندی آنان در حوزه مدیریت، امکاان ارتباطات گسترده کاری و تجاری را فراهم کند و آنان را از سفرهای پرهزینه و طولانی مدت به تهران یا سایر شهرها جهت حضور در سمینارهای کاربردی بی‌نیاز کند احساس می‌شد.


سمینار مدیران الماسی


این مسئله موسسه فن آوران حکیم را بر آن داشت که گام اول در راستای تشکیل یک گردهمایی بزرگ از مدیران اصفهان را بر دارد. بدین صورت برگزاری این رویداد تحت عنوان سمینار مدیران الماسی شکل گرفت. هدف از سمینار مدیران الماسی تربیت مدیران سخت‌کوش، دانش پژوه و ارزشمند است که در کسب‌وکار خود می‌درخشند.


در این گردهمایی اساتیدی همچون فرزاد مقدم، سعید محمدی، مهدی ناصری، حسین طاهری، حمیدرضا محمودی و رضا شیرازی مفرد به سخنرانی خواهند پرداخت.


خرید بلیت ششمین گردهمایی مدیران الماسی هم اکنون از طریق گیشه هشت امکان پذیر می باشد.


دیدگاه ها

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و متعلق به موسسه فرهنگی و هنری نت هشتم می باشد همچنین فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.